Image not available

jest doskonałym nieskomplikowanym i lekkim przenośnym urządzeniem do szybkiego pomiaru poziomu nawilżenia skóry. Dzięki niemu można szybko i sprawnie ustalić poziom nawilżenia skóry twarzy co daje nam oprócz oceny w/g naszego doświadczenia dodatkową możliwość obiektywnej oceny oraz szybkiego porównania nawilżenia w różnych miejscach ciała. Jest to miernik , który wykorzystuje technologię analizy bioelektrycznej impedancji (BIA), która jest metodą nieinwazyjną ale zapewniającą dokładny pomiar za każdym razem, w celu monitorowania nawodnienia skóry, oraz dopasowania do potrzeb skóry odpowiednich zabiegów i kosmetyków.
Analiza impedancji bioelektrycznej – nieinwazyjna metoda badania diagnostycznego, która pozwala na dokładną analizę składu ciała przy wykorzystaniu oporu elektrycznego tkanek organizmu, tzw. impedancji. Wykorzystuje ona zdolność tkanki mięśniowej do przewodnictwa elektrycznego.

Image not available

Miernik BIA

Image not available

MARKA PEEL MISSION To farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach inicjująca program procesu regeneracyjno - naprawczego w skórze, który wpływa na redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu. Zabiegi na tych produktach nie tylko redukują objawy, ale dzięki systematycznemu stosowaniu wspomagają walkę z problemami skórnymi i przeciwdziałają ich powstawaniu. Kwasy medyczne nie tylko poprawiają wygląd skory, ale także leczą- tym właśnie różnią się od innych znanych peelingów chemicznych znanych na rynku.

Image not available

KWASY MEDYCZNE PEEL MISSION

Image not available

D’Arsonval – jest elektronicznym urządzeniem do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów D’Arsonvala. Zabieg polega na masażu szklaną elektrodą (pelotą) wypełnioną gazem szlachetnym pola zabiegowego, co powoduje wyładowania elektryczne na powierzchni skóry i uwolnienie ozonu, mającego działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne. W zależności od gazu, który wypełnia elektrodę zabieg ma działanie łagodzące, uspokajające lub pobudzające. Stosowany do dezynfekcji skóry po zabiegach oczyszczania mechanicznego, depilacji i epilacji, w terapii skór łojotokowych, tłustych, trądzikowych, łojotokowym zapaleniu skóry, w leczeniu łysienia i wypadania włosów.

Wskazania do zabiegu:
- dezynfekcja skóry przy zmianach bakteryjnych (np. zmiany trądzikowe)
- rozszerzone pory skórne
- opryszczka wargowa (osuszenie i odkażenie zmian, przyspieszenie gojenia) – występuje głownie w okolicy ust jako zmiany drobnopęcherzykowe z tendencją do nawrotów
- rozdwojone końcówki włosów
- łysienie plackowate (usprawnienie pracy komórek skóry głowy, poprawa mikrokrążenia i metabolizmu skóry)

Drenaż limfatyczny

Masaż drenujący, udrażniający naczynia limfatyczne. Jest jednym z działań fizjoterapeutycznych. Za pomocą rąk terapeuty lub innych urządzeń do tego celu stworzonych, usprawniane jest krążenie limfy. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych.


Drenażu używa się z powodzeniem nie tylko jako masaż ogólny, ale też jako zabieg kosmetyczny twarzy.


Jest leczeniem wspomagającym przy mastektomii, kwadrantektomii lub obrzęku limfatycznym.


Masaż limfatyczny – jest szczególnie polecany dla osób, które pragną ujędrnić skórę, usunąć toksyny oraz zwalczyć cellulit. Ma działanie odchudzające, pobudza krążenie krwi i limfy, poprawiając w ten sposób stan organizmu. Zabieg przyspiesza metabolizm i redukuje tkankę tłuszczową; najczęściej odbywa się w salonie kosmetycznym przy pomocy odpowiedniego sprzętu. Dzięki regularnemu stosowaniu drenażu limfatycznego, efekty są widoczne na dłużej w postaci jędrnej i elastycznej skóry. Masaż jest integralnym elementem kuracji odchudzających, ponieważ oczyszcza organizm z produktów przemiany materii.


Masaż zapobiega niewydolności krążenia obwodowego i pozwala pozbyć się efektu zimnych nóg. Pobudza hormony szczęścia, które powodują uczucie odprężenia i zadowolenia.

-
Image not available
Image not available
Image not available

czyli depilacja igłowa, to jedyna potwierdzona naukowo i uznana na świecie metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Zabieg ten polega na umieszczeniu w mieszku włosowym miniaturowej sondy o grubości dopasowanej do grubości włosa, wykonanej m.in. ze stali chirurgicznej, przez którą płynie prąd. Będąc ledwo odczuwalnym na powierzchni, impuls elektryczny, powoduje trwałe uszkodzenie macierzy włosa, w efekcie czego włosy przestają rosnąć. Ogniskowy rumień i obrzęk zwykle ustępuje w ciągu kilku godzin po zabiegu. Właściwie przeprowadzony zabieg nie pozostawia trwałych śladów na powierzchni skóry.

Image not available

Elektrodepilacja

Image not available

Termoliza

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

diatermia krótkofalowa - wykorzystuje prąd zmienny. Synonimem elektrolizy jest koagulacja lub elektrokoagulacja. Dzięki temu, że urządzenie wysyła krótkie impulsy elektryczne możemy prawie bezboleśnie usunąć brodawkę nie pozostawiając widocznego śladu na ciele.

Elektostymulacja

to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni.

Zabieg polega na przymocowaniu do ciała elektrod, które stymulują określone partie mięśni. Dzięki temu, że intensywność impulsów elektrycznych jest dobierana indywidualnie, podczas zabiegu odczuwamy wyłącznie przyjemne uczucie wibracji. Umożliwia on redukcję tkanki tłuszczowej w okolicach, które podczas odchudzania sprawiają nam najwięcej problemów.

Nie możesz pozbyć się tłuszczu z wewnętrznej części ud? Elektrostymulacja pozwala na pracę z konkretnymi częściami ciała bez konieczności przeprowadzania morderczych treningów.

Jest to jedna z najskuteczniejszych i najmniej uciążliwych metod modelowania sylwetki. Oprócz zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej pozwala zwiększyć sprawność mięśni, a także odżywić i uelastycznić skórę.

-

- redukcja tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranych miejsc,
- zmniejszenie wagi,
- wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni,
- poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry.
- redukcja cellulitu
- poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry,
- poprawa ogólnej odporności i zmniejszenie dolegliwości bólowych.

Efekty zabiegu:

Elektrostymulację możemy stosować właściwie na wszystkich częściach ciała. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować na brzuchu, udach i pośladkach. Dzięki stymulacji prądem elektrycznym możemy również poprawić kondycję skóry twarzy, wymodelować, podnieść i ujędrnić piersi, a także zlikwidować nadmiar skóry, który pozostał po nagłym spadku wagi. Elektrostymulacja od wielu lat jest również z powodzeniem stosowana w medycynie jako niezwykle skuteczna metoda rehabilitacji i zmniejszania bólu np. kręgosłupa.

Image not available

jest to zabieg, który polega na wprowadzeniu substancji aktywnych do głębszych warstw skóry siłami pola elektrycznego (za pomocą prądu stałego – galwanicznego). Jest to całkowicie bezpieczny zabieg kosmetyczny na twarz. Jonoforeza związana jest z lekkim mrowieniem, ponieważ do zabiegu leczniczego używane jest natężenie 0,5-3 mA, a do kosmetycznego 0,1-1 mA. Czas trwania jonoforezy oraz natężenie użytego prądu mają wpływ na to, ile czynnej substancji zostanie wprowadzone do skóry.

Substancje aktywne – Substancje aktywne nazywa się często "eliksirami młodości", ponieważ dotleniają zmęczoną skórę, poprawiają jej koloryt i spłycają zmarszczki. Substancje aktywne opóźniają więc proces starzenia się i powodują odbudowę komórek. (np.: retinoidy, fitohormony, terpeny, witaminy)

Image not available

Jonoforeza

Image not available

to innowacyjne metody wykonywania zabiegów wyszczuplających, antycellulitowych i liftingujących twarzy i ciała.

Głowica chłodząca naszego urządzenia (od -5°C do 10°C) umożliwia nam wykonanie zabiegów wyszczuplających – „zamrażanie” tkanki tłuszczowej , które prowadzi do jej całkowitej destrukcji. W głowicy tej umieszczony jest również system Vacum – czyli zasysanie, dzięki czemu dodatkowo tkanka tłuszczowa zostaje rozbita. Dodatkowo głowica ta posiada system grzewczy do 44°C, dzięki czemu przy łączeniu obu metod (cooling &hiting) odnosimy genialne rezultaty w zwalczaniu cellulitu oraz w zabiegach liftingujących twarzy i ciała.

Wspaniałe efekty uzyskujemy również w zabiegach redukcji rozstępów przy łączeniu zabiegu zamrażania z mezoterapią mikroigłową.

Podsumowując:
o Wyszczuplanie – ogółem ubytek wagi do 15 kg
o Zwalczanie cellulitu
o Redukcja rozstępów do 90% widoczności
o Lifting twarzy i ciała
o Drenaż limfatyczny twarzy i ciała
o Podciśnieniowy wyszczuplająco – ujędrniający masaż ciała

Image not available
Image not available

Krioterapia, kriolipoliza i diatermia

Image not available
Image not available
Image not available

W przeciwieństwie do tradycyjnych laserów IPL, nasze urządzenie MULTIPOWER oferuje znacznie szerszy zakres wyboru dotyczący form leczenia. Oferuje on wyższą rozdzielczość przy określaniu siły, a tym samym sprawia, że jakość leczenia zadowala nawet najbardziej wymagających klientów.

Praktyczne zastosowanie sondy CRYO dotyczy chłodzenia tylko skóry poddanej zabiegowi. W ten sposób następuje szybsza normalizacja temperatury skóry. Dzięki tej dodatkowej sondzie chłodzenie skóry, może być traktowane jako działanie przeciwbólowe, szczególnie u osób wrażliwych.

- trwałe usunięcie włosów
- usuwanie popękanych naczynek krwionośnych
- usuwanie przebarwień
- leczenie trądziku

Trzy głowice:
- Niebieska - 310:-:510 nm. - leczenie trądziku
- Żółta - 550: -:1200 nm. - fotorewitalizacja, regeneracja skóry, usuwanie naczyń włosowatych i zmian barwnikowych.
- Pomarańczowa - 570-:-1200 nm. - fotoepilacja (trwałe usuwanie zbędnego owłosienia)

Image not available
Image not available

IPL Multy Power - laseroterapia

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Makijaż permanentny (mikropigmentacja) – jest to makijaż trwały

Utrzymuje się w skórze 3-5 lat. Jego trwałość zależy od wielu czynników m. in. od: rodzaju cery, stopnia nawilżenia, zdolności regeneracyjnych skóry, czy też zabiegów kosmetycznych, którym poddawana jest skóra.
Zabieg makijażu permanentnego polega na wprowadzeniu barwnika w głąb skóry (do trzeciej warstwy naskórka, zwanej warstwą kolczystą) i przeprowadzany jest przy pomocy najwyższej jakości sprzętu. Nasza aparatura Diva Germany stosowana do wykonywania zabiegów mikropigmentacji spełnia najwyższe wymagania technologiczne. Jest to aparat igłowy, co sprawia, że praca na nim jest płynna i mniej bolesna. Barwniki używane podczas zabiegu to barwniki bezpieczne bardzo wysokiej jakości – nie uczulają i nie wywołują odczynów alergicznych, nie posiadają środków konserwujących ani zapachowych. Są ściśle kontrolowane pod względem zawartości związków azotowych i metali ciężkich. Nie powodują działań ubocznych. Są hipoalergiczne i posiadają certyfikat Instytutu Dermatologii.
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, aby zminimalizować nieprzyjemne odczucia, które mogą pojawić się w trakcie wykonywania makijażu. Do zabiegu wykorzystywane są jednorazowe, jałowe igły i pojemniki z barwnikiem, co eliminuje ryzyko infekcji.

Po upływie 28 dni od zabiegu zalecane jest wykonanie „korekty” mającej na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów pierwszego zabiegu. Pierwsza korekta wliczona jest w cenę zabiegu, kolejne korekty są płatne.

Techniki makijażu:
- Cieniowanie i microblading (metoda piórkowa – włoskowa) stosowana w makijażu permanentnym brwi
- Kreska górna i dolna
- Kontur i cieniowanie ust

-
Image not available
Image not available
Image not available

Przeciwwskazaniem do zabiegu są:
- ciąża i okres karmienia piersią
- infekcja
- cukrzyca
- łuszczyca
- przyjmowanie leków sterydowych
- przebyte choroby gałki ocznej oraz tendencje do stanów zapalnych spojówek

Image not available

Masaż podciśnieniowy

- to zabieg, który oddziałuje na skórę i podskórną tkankę łączną, pozwala na wyeliminowanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit, ujędrnia skórę, stymuluje układ krwionośny i limfatyczny, wzmaga wydalanie zbędnych produktów przemiany materii. Wspomaga leczenie uszkodzeń tkanki łącznej, zmniejsza obrzęki, szczególnie zalecany jest w stanach zastojów żylnych i limfatycznych, przygotowuje mięsnie do wysiłku.

Do tego zabiegu używamy specjalnie skonstruowanych szklanych baniek o różnej wielkości, które odpowiednio dopasowujemy do poddanej zabiegowi części ciała. Ustawiając odpowiednie wartości ciśnienia w tych bańkach, oraz programy masażu wykonujemy zabieg.

W terapii podciśnieniowej stosuje się ciągłe lub przemienne (pulsujące) ssanie o zmiennej intensywności.
Technika podciśnieniowa wykorzystuje przekrwienie wytworzone w tkankach przez podciśnienie podawane na powierzchnię skóry, próżnia wytworzona w komorze pomiędzy przyssawką i skórą jest przekazywana do partii tkanek znajdujących się poniżej poszerzając naczynia krwionośne i zwiększając tym samym przepuszczalność. Nierównowaga ciśnienia jaka zostaje wytworzona jest w stanie (wzmocnić tymczasowo) pobudzić strumień płynów śródmiąższowych do krwi i przepływu limfatycznego.

Zabiegi możemy wykonywać na całym ciele i twarzy.

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Mezoterapia Mikroigłowa

Mezoterapia Mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Wyobraź sobie zabieg, podczas którego specjalistyczna głowica z dziewięcioma mikroigiełkami delikatnie nakłuwa naskórek skóry Twojej twarzy. Te mikro kłucia pobudzają i stymulują naskórek. To powoduje, że jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, a dzięki temu Twoja skóra jest gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli i to na idealnej głębokości. Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra zyskuje ujędrnienie, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a cały owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie. Olbrzymią zaletą tego właśnie zabiegu jest to, że Twoja skóra sama zaczyna produkować kolagen.

Specjalistyczna nakładka z igłami jest sterylnie zapakowana i przeznaczona tylko dla jednego zabiegu! Dzięki temu rozwiązaniu zabieg jest bardzo sterylny i bezpieczny. Aplikator ma kształt długopisu, dzięki czemu poza pracą na całej powierzchni skóry twarzy, szyi i dekoltu dodatkowo możemy opracować poszczególne linie zmarszczek.

-

Jak działa Mezoterapia Mikroigłowa?
- redukcja zmarszczek mimicznych
- poprawa owalu twarzy
- polepszenie elastyczności skóry
- intensywna, ale ściśle kontrolowana stymulacja naskórka
- natychmiastowy i optymalny transport składników aktywnych
- reaktywacja wszystkich funkcji skóry
- polepszenie procesów samonaprawczych skóry (gojenie się tkanki po mikronakłuciach)
- regeneracja skóry własnym podziałem komórkowym
stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

Dla jakiej skóry i przy jakich dolegliwościach jest wskazana Mezoterapia Mikroigłowa?
- cienkich i wiotkich skór
- cer trądzikowych
- linii mimicznych
- skór wyniszczonych solarium i słońcem
- grube skóry pokryte bliznami
- słaba tkanka łączna

Wspaniałe efekty uzyskujemy w redukcji rozstępów przy łączeniu zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej z Kriolipolizą.

Image not available
Image not available
Image not available

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest najpopularniejszą metodą mechanicznego złuszczania naskórka. Zabieg polega na usunięciu warstw naskórka za pomocą urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte diamentem.
Złuszczanie następuje stopniowo, dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn. Mikrodermabrazja diamentowa jest nowoczesną techniką, która oczyszcza skórę, pobudza jej odbudowę oraz pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń, jak bywa w przypadku innych metod peelingu.

Efekty zabiegu:
- likwidacja problemów skórnych (drobnych zmarszczek, uszkodzeń, zanieczyszczeń)
- pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny
- regeneracja skóry
- wzrost absorpcji składników aktywnych z kosmetyków
- ochrona przed nowymi uszkodzeniami i starzeniem

Zabieg z wykorzystaniem mikrodermabrazji diamentowej polecany jest szczególnie dla osób o skórze mieszanej i tłustej wydzielającej nadmiar sebum. Po zabiegu skóra jest oczyszczona, odżywiona i zdezynfekowana. Martwy naskórek zostaje całkowicie usunięty, a odsłonięta skóra jest odżywiana preparatami o działaniu matującym, regulującym nadmiar sebum i nawilżającym. Seria zabiegów znacząco redukuje blizny i przebarwienia.

Image not available
Image not available
Image not available

Peeling Kawitacyjny

to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego (ręcznego)oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

-

Fale ultradźwiękowe - Ultradźwięki to fale dźwiękowe, których słuch ludzki nie rejestruje i nie odczuwa. Fale ultradźwiękowe wnikają daleko w głąb skóry stymulując jednocześnie pracę komórek, przez co wpływają korzystnie na krążenie krwi w ciele. Wnikanie ultradźwięków w skórę powoduje masaż jej wewnętrznych warstw i rozbudza naturalną aktywność kolagenu, poprzez aktywizowanie włókien zapewniających skórze elastyczność. Wykorzystywanie ultradźwięków daje bardzo widoczne rezultaty, dlatego też ultradźwięki w kosmetyce stały się bardzo popularne i zabieg ultradźwiękami to jeden z podstawowych zabiegów dobrych salonów kosmetycznych i SPA.

Image not available
Image not available

Pielęgnacja stóp

Pielęgnacja stóp obejmuje nie tylko codzienne ich mycie, ale także stosowanie odpowiednich preparatów zmiękczających, przeciw potowych, gimnastykę stóp, noszenie odpowiedniego obuwia oraz prawidłowe ułożenie stóp podczas wypoczynku.

Zabiegiem kosmetycznym najczęściej proponowanym w gabinetach jest pedicure. Pedicure to zabieg pielęgnujący i upiększający stopy. Rozróżnia się pedicure kosmetyczny, pedicure leczniczy – medyczny oraz pedicure biologiczny.

- Pedicure kosmetyczny : zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres zalicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt frezarką , na której montuje się się jednorazowe nasadki ścierające . Pedicure zakończony jest masażem kremem pielęgnacyjnym, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

Image not available

- Pedicure leczniczy - medyczny : zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków, odcisków oraz wrastających paznokci . W Do tego rodzaju pedicure używamy dodatkowo jednorazowych ostrzy skalpela , jak również dodatkowych specjalistycznych urządzeń i narzędzi kosmetycznych, a także klamr na wrastające paznokcie. Pedicure leczniczy zakończony jest masażem kremem pielęgnacyjnym, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

- Pedicure biologiczny : zabieg pielęgnacyjny, podczas, którego nie używa się narzędzi i akcesoriów metalowych. Szczególnie polecany diabetykom.

Image not available
Image not available

Redukcja rozstępów

Wspaniałe efekty uzyskujemy w redukcji rozstępów przy łączeniu zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej z Kriolipolizą.

-
Image not available

Sonoforeza - jest to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych, dobranych odpowiednio do jej rodzaju i potrzeb. Umożliwia nam niezwykle intensywne i skuteczne wprowadzanie w głąb skóry substancji leczniczych i odżywczych, dlatego jest zabiegiem stosowanym i zalecanym przez lekarzy nie tylko w sferze kosmetycznej, ale również medycznej. Zabieg zwany jest również masażem ultradźwiękowym. Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło przenika w głąb tkanki, powodując odprężenie skóry i mięśni. Towarzyszy mu delikatny, głęboki masaż, poprawiający przepływ krwi i limfy, a także metabolizm i regenerację komórek. Sonoforeza to zabieg, który umożliwia przenikanie w głąb skóry, nie tylko preparatom pielęgnującym, lecz również odpowiednim substancjom leczniczym, które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne, a także przyspieszają leczenie trądziku oraz pozostałych po nim zmian.

Fale ultradźwiękowe - Ultradźwięki to fale dźwiękowe, których słuch ludzki nie rejestruje i nie odczuwa. Fale ultradźwiękowe wnikają daleko w głąb skóry stymulując jednocześnie pracę komórek, przez co wpływają korzystnie na krążenie krwi w ciele. Wnikanie ultradźwięków w skórę powoduje masaż jej wewnętrznych warstw i rozbudza naturalną aktywność kolagenu, poprzez aktywizowanie włókien zapewniających skórze elastyczność. Wykorzystywanie ultradźwięków daje bardzo widoczne rezultaty, dlatego też ultradźwięki w kosmetyce stały się bardzo popularne i zabieg ultradźwiękami to jeden z podstawowych zabiegów dobrych salonów kosmetycznych i SPA.

Image not available

Sonoforeza

Image not available
Image not available

Usuwanie naczynek

Metodami usuwania naczynek – teleangiektazji są: terapia laserowa i elektrokoagulacja.

-

Terapia laserowa – strumień światła lasera (światło żółte o dł. fali - 550: -:1200 nm.) kierujemy na miejsca zmienione naczyniowo. Efekt - fotorewitalizacja, regeneracja skóry, usuwanie naczyń włosowatych i zmian barwnikowych.

Elektrokoagulacja to wszechstronny zabieg wykorzystujący właściwości prądu elektrycznego. Pozwala bezinwazyjnie, a do tego całkowicie bezpiecznie, pozbyć się rozszerzonych naczynek krwionośnych. Kosmetyczka wykonująca zabieg nie rani ciała, jedynie dotyka igiełką miejsc, w których naczynko jest otwarte i pod wpływem impulsów elektrycznych – ścinających białko, naczynko samoistnie się zamyka i uszczelnia.

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

składa się z dwóch czynności. Pierwsza polega na wmasowaniu w skórę modelującego, ujędrniającego lub antycellulitowego środka (cynamon lub grapefruit – cekropia firmy Afrodita Kozmetica). Druga część polega na owinięciu ciała folią spożywczą. Owija się albo całe ciało, albo pojedyncze jego partie. Wrapping można stosować praktycznie na każdą część ciała. Silny ucisk wywołany owinięciem pobudza krążenie krwi, a ciepło otwiera pory. Dzięki temu umożliwia głęboko wniknąć w naszą skórę wszystkim aktywnym substancją balsamie. Celem zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi i limfy – wyszczuplenie, wygładzenie, zredukowanie cellulitu, poprawa stanu skóry.

Body wrapping (lub body wrap)

Image not available
Image not available

Zabieg parafinowy

Zabieg parafinowy dłoni i stóp – jest zabiegiem pielęgnacyjnym, odżywczym i regeneracyjnym.

- Pierwszy etap – peeling dłoni i stóp połączony z masażem, ponieważ należy dokładnie pozbyć się zrogowaciałego naskórka, by lepiej wniknęły w skórę substancje aktywne zawarte w masce odżywczej.
- Drugi etap – na przygotowane oczyszczone i osuszone dłonie i stopy nakładamy grubą warstwę maseczki odżywczej.
- Trzeci etap – zanurzamy dłonie i stopy w rozgrzanej parafinie, owijamy folią i zakładamy rękawiczki frotte w celu utrzymania dłuższego ciepła.

Po 20 minutach zdejmujemy parafinę z dłoni, a pozostałość maseczki wcieramy w dłonie i stopy.

Dłonie i stopy pięknie pachną, są nawilżone i odżywione. Przy regularnym stosowaniu efekty są długotrwałe.

-
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Analizator

poziomu nawodnienia skóry

Kwasy medyczne Peel Mission

poziomu nawodnienia skóry

D'Arsonval

ozonoterapia

Drenaż limfatyczny

twarzy i ciała

Elektrodepilacja

Elektrokoagulacja

usuwanie włókniaków, brodawek i kurzajek

Elektostymulacja

mięśni twarzy i ciała

Jonoforeza

Krioterapia, kriolipoliza i diatermia

Laseroterapia

Makijaż permanentny

mikropigmentacja – makijaż trwały

Masaż podciśnieniowy ciała

wyszczuplanie i zwalczanie cellulitu

Mezoterapia mikroigłowa

Mikrodermabrazja

Kawitacja

oczyszczanie twarzy

Pedicure

kosmetyczny, leczniczy, biologiczny

Redukcja rozstępów

Sonoforeza

Usuwanie naczynek

elektrokoagulacja i laseroterapia

Body wrapping

zabiegi antycellulitowe i wyszczuplające

zabieg parafinowy

dłoni i stóp

Polub nas na:

Akademia Urody Facebook